Wsparcie w trudnych chwilach

Wsparcie w trudnych chwilach

6 września 2021

10 września, w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne webinarium, w ramach realizowanego projektu „Kręgi na wodzie – widzę rozumiem, działam”.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej w Konsulacie Kultury w Gdyni, przy ul. Jana z Kolna 25. Ze względu na obostrzenia pandemiczne ograniczona liczba osób będzie mogła być obecna na miejscu, natomiast reszta chętnych będzie miała możliwość obejrzenia na żywo transmisji on-line.

Wydarzenie 10 września podzielone jest na dwie części – dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców oraz dla specjalistów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. czym jest kryzys samobójczy i gdzie szukać pomocy, co oferuje program „Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam” oraz jak pomóc osobie w kryzysie suicydalnym. Będzie można zadać pytania specjalistom (także na internetowym czacie) i umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację.

Transmisję online z wydarzenia można będzie obejrzeć pod linkiem:

https://youtu.be/klWROF8r7Ok

Dla osób chcących wziąć udział w wydarzeniu w formule stacjonarnej obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy na część przeznaczoną dla mieszkańców Gdyni pod linkiem:

https://app.evenea.pl/event/kregi-na-wodzie-mieszkancy/

Zapisy na część przeznaczoną dla specjalistów:

https://app.evenea.pl/event/kregi-na-wodzie-specjalisci/

Projekt „Kręgi na wodzie – widzę rozumiem, działam”, realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni i współfinansowany jest ze środków budżetu państwa w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Od zależności ku samodzielności” – edycja 2021.

Szczegóły projektu „Kręgi na wodzie – widzę rozumiem, działam” pod linkiem:

https://mopsgdynia.pl/wiecej-o-dzialalnosci/projekty/kregi-na-wodzie-widze-rozumiem-dzialam-wsparcie-na-rzecz-osob-i-rodzin-dotknietych-problemem-smierci-samobojczej-i-prob-samobojczych/

Harmonogram - Webinar Kręgi na wodzie-1

 

Powrót do aktualności