Bezpłatne webinary „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw”

Bezpłatne webinary „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw”

24 sierpnia 2021

Spotkania online będą skupione wokół tematyki zdrowia psychicznego oraz wsparcia osób w kryzysie. Ważnym tematem poruszanym w trakcie spotkań będzie pomoc dzieciom i nastolatkom w trudnych sytuacjach emocjonalnych często wywołanych przez warunki pandemii. Odbiorcami projektu są nie tylko nauczyciele, psychologowie i pedagodzy, ale także rodzice i wszystkie osoby zainteresowane pomaganiem innym.
Serdecznie zapraszamy do zapisów na bezpłatne webinary „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw”.

Limit miejsc na jednym wykładzie wynosi 1000 osób. O wejściu na webinar decyduje kolejność dołączeń do webinaru po rejestracji.

  1. Aby móc uczestniczyć w webinarach „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw” należy zarejestrować się na poszczególny wykład klikając w link do rejestracji na Clickmeetingu.
  2. Przy rejestracji należy podać POPRAWNIE imię i nazwisko – niezbędne do wygenerowania certyfikatu uczestnictwa, którego NIE MOŻNA poprawić, gdyż generowany jest automatycznie.
  3. Przy rejestracji należy podać POPRAWNIE adres e-mail – niezbędny do przesłania linku do dołączenia.
  4. Jeżeli w ciągu paru minut od rejestracji nie otrzymają Państwo linka z zaproszeniem do dołączenia, należy sprawdzić DOKŁADNIE swoją pocztę mejlową, gdyż mejl mógł wylądować w SPAMIE, Społeczności bądź w Ofertach.
  5. Przed wydarzeniem należy odnaleźć mejla z linkiem do dołączenia i dołączyć do webinaru.
  6. W razie wszelkich wątpliwości czy pytań proszę kontaktować się pod adres mejlowy: webinary@zwjr.pl

Powrót do aktualności